20. 05. 2017.

ONE SU ZA NAS ZLATNE

BALKANSKO SREBRO I BRONZA U SREBRENICI

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u karateu nastupila je u Turskoj na Balkanskom prvenstvu do 16. do 21. maja 2017 godine. U Reprezentaciji su bile i tri djevojčice Karate kluba „Želja Ipon“ iz Srebrenice i njihov trener Kristina Milošević. Kristina Stanojević takmičarka našeg kluba  osvojila je drugo mjesto i srebrenu medalju za BiH u pojedinačnom nastupu. Ona je ujedno i najuspješnija reprezetativka Bosne i Hercegovine jer je jedina osvojila dvije medalje.
Kata tim u sastavu Kristina Stanojević Andrea Janković i Mejrema Peštalić djevojčice od 11 godina  su zauzele treće mjesto i bronzanu medalju. Karate klub "Želja Ipon" u dva nastupa  na pobjedničkom postolju. Bravooooo za trenera i djevojčice, vi ste za nas ZLATNE i NEPOBJEDIVE!